De SONAX Clay Disc 150 mm is speciaal ontworpen om hardnekkige verontreinigingen zoals verfnevel, watervlekken, boomsap en lijmresten effectief van je autolak te verwijderen. Dankzij de geavanceerde rubbercoating op een zachte schuimbasis reinigt deze kleischijf grondig en snel, waardoor je lakoppervlak glad en schoon wordt.
Deze kleischijf kan zowel met de hand als met een polijstmachine worden gebruikt. Bevestig de schijf eenvoudig op de steunplaat van een excentrische polijstmachine voor een efficiënte reiniging. Voor handmatig gebruik is een optionele handgreep beschikbaar, waardoor je flexibel bent in de toepassing.
Met een diameter van 150 mm en een dikte van 15 mm is de SONAX Clay Disc ontworpen voor langdurig gebruik. Je kunt tot wel 60 voertuigen behandelen met één schijf. Mocht de schijf tijdens het gebruik vuil worden, dan spoel je deze eenvoudig schoon met water, zodat hij weer klaar is voor de volgende toepassing.
De SONAX Clay Disc is veilig te gebruiken op zowel lak- als glasoppervlakken. Het is echter belangrijk om de schijf niet te gebruiken op matte lakken of matte folies, om beschadiging te voorkomen. Zorg er altijd voor dat de schijf tijdens het gebruik voldoende vochtig is en vermijd droog gebruik.
Met de SONAX Clay Disc 150 mm zorg je voor een grondige en efficiënte reiniging van je autolak, waardoor je voertuig er weer als nieuw uitziet.
Speciaal glijmiddel voor clay bars, vermindert wrijving en voorkomt krasjes tijdens het clayen.
Reinig en bescherm je autolak in één stap met de MEGUIARS Hybrid Ceramic Synthetic Clay Kit.
Verwijder snel en veilig metaaldeeltjes en industriële vervuiling van je autolak en velgen met deze gebruiksklare spray.
Dubbelzijdige kleihandschoen voor grondige reiniging en voorbereiding van autolak.