De Auto Finesse Microfiber Applicator Pads zijn ontworpen voor een breed scala aan detailing taken. Voor polijstmiddelen, glazes of conditioners aanbrengt, deze pads zorgen voor een gelijkmatige en efficiënte applicatie op lakwerk, glas, trim en leer.
Gemaakt van hoogwaardige, superzachte microvezels, minimaliseren deze pads het risico op krassen en beschadigingen. Dit maakt ze ideaal voor gebruik op delicate oppervlakken, waarbij ze een veilige en effectieve applicatie garanderen.
Het dual-sided ontwerp biedt dubbel gebruik tijdens het detailen. Dankzij de elastische band blijven de pads stevig om je hand zitten, wat zorgt voor optimale controle en comfort tijdens het aanbrengen van producten.
Met een diameter van 125 mm en een dikte van 20 mm bieden deze pads een comfortabel formaat dat zorgt voor nauwkeurige applicatie en controle over het proces.
Door deze onderhoudsinstructies te volgen, verleng je de levensduur van de pads en behoud je hun effectiviteit.
Met de Auto Finesse Microfiber Applicator Pads voeg je precisie en zachtheid toe aan elke stap van je detailroutine, waardoor je auto er altijd op zijn best uitziet.
Set van 2 microvezel aanbrengpads voor gelijkmatige en krasvrije waxapplicatie.
Zachte schuimapplicator van 80mm voor gelijkmatige en efficiënte waxapplicatie op je auto.
Efficiënte microvezel polijstpad van 80mm voor nauwkeurige lakcorrectie.
De AUTO FINESSE Yellow Scrubi Spot Pad van 80mm is ideaal voor het grondig reinigen van je auto-interieur, in combinatie met de Handi Puck applicator.
Ergonomische foam applicator voor veelzijdige detailing taken, geschikt voor pads van 75 tot 120 mm.