Deze foam gun adapter is speciaal ontworpen om je schuimlans of korte hogedrukpistool compatibel te maken met Kranzle hogedrukreinigers. Dankzij de M22 naar 1/4" koppeling sluit je eenvoudig je accessoires aan op je Kranzle-apparatuur.
De adapter is vervaardigd uit hoogwaardig messing, wat zorgt voor een lange levensduur en betrouwbare prestaties. Messing is bestand tegen corrosie en slijtage, waardoor je verzekerd bent van een duurzame verbinding tussen je schuimlans en hogedrukreiniger.
Met de M22 x 1,5 mannelijke aansluiting aan de ene kant en de 1/4" vrouwelijke draad aan de andere kant, is deze adapter eenvoudig te installeren. Je hoeft geen extra gereedschap te gebruiken; draai de adapter simpelweg op zijn plaats voor een stevige en lekvrije verbinding.
Deze adapter is niet alleen geschikt voor schuimlansen, maar ook voor andere hogedrukaccessoires met een 1/4" aansluiting. Hierdoor breid je eenvoudig de functionaliteit van je Kranzle hogedrukreiniger uit en pas je diverse accessoires aan voor optimaal gebruik.
Om de levensduur van de adapter te verlengen, is het aan te raden deze na gebruik schoon te maken en droog op te bergen. Controleer regelmatig op slijtage of beschadigingen om optimale prestaties te garanderen.
Schrijf je in op onze nieuwsbrief