Met het DRAPER 8-standensproeipistool beschik je over acht verschillende sproeipatronen: centrum, vlak, douche, mist, straal, vol, verticaal en kegel. Zo heb je altijd de juiste instelling voor elke klus, Voor je auto wast of je tuin besproeit.
Dit sproeipistool is vervaardigd uit gegoten aluminium, wat zorgt voor een lichtgewicht maar robuuste constructie. De messing aansluiting garandeert een stevige en lekvrije verbinding met je tuinslang, waardoor je langdurig en zonder zorgen kunt werken.
Dankzij de zachte, ergonomische handgreep ligt het sproeipistool comfortabel in de hand. De vergrendelbare trekker maakt het mogelijk om langdurig te sproeien zonder vermoeidheid, ideaal voor grotere klussen in de tuin of bij het reinigen van je auto.
De verschillende sproeipatronen zijn eenvoudig in te stellen, zodat je snel kunt schakelen tussen verschillende toepassingen. Bovendien is het sproeipistool eenvoudig te reinigen en te onderhouden, wat bijdraagt aan een langere levensduur.
Voor delicate bloemen wilt besproeien, je gazon wilt onderhouden of hardnekkig vuil van je auto wilt verwijderen, dit sproeipistool biedt de flexibiliteit en kracht die je nodig hebt. De acht sproeipatronen zorgen ervoor dat je voor elke taak de juiste waterstraal hebt.
Met het DRAPER 8-standensproeipistool haal je een betrouwbare en veelzijdige tool in huis die je helpt bij al je besproeiings- en reinigingsklussen.
Complete 4-delige sproeierset van DRAPER met regelbaar spuitpistool en handige aansluitstukken voor efficiënte autoreiniging.
Krachtig pneumatisch reinigingspistool met cyclonische rotatietechnologie voor efficiënte reiniging van moeilijk bereikbare plekken in auto's.
Efficiënte bodemwasser met 360° draaibare wielen en verlenglansen voor grondige reiniging van voertuigonderkanten.
Grondige reiniging van de onderkant van je auto met de Karcher Chassis Cleaner, uitgerust met 4 hogedruk nozzles en 360° draaibare wielen.
Compact hogedrukpistool met draaikoppeling en verwisselbare nozzles voor efficiënte autoreiniging.