De VIKAN autowasborstel is uitgerust met een ingebouwde watertoevoer, waardoor je tijdens het schoonmaken continu water kunt gebruiken. Dit zorgt voor een efficiënte en grondige reiniging van je auto, zonder dat je steeds een emmer hoeft bij te vullen.
Dankzij de verstelbare hoek van de borstelkop kun je eenvoudig alle oppervlakken en hoeken van je voertuig bereiken. Zelfs de lastigste plekken, zoals dakranden en wielkasten, zijn moeiteloos schoon te maken.
De borstel is voorzien van zachte, gespleten polyester vezels van 50 mm lang. Deze vezels zijn flexibel en zacht genoeg om krassen op de lak te voorkomen, terwijl ze toch effectief vuil en aanslag verwijderen.
Om extra bescherming te bieden tijdens het schoonmaken, is de borstel uitgerust met een rubberen stootrand. Deze voorkomt beschadigingen aan de lak of andere gevoelige delen van je voertuig.
Deze autowasborstel is compatibel met alle stelen uit het VIKAN Transport System. Voor kiest voor een steel met of zonder watertoevoer, de borstel is eenvoudig te bevestigen en te gebruiken.
Voor een professional bent of thuis je voertuig wilt reinigen, deze borstel is geschikt voor diverse toepassingen en voertuigen.
De borstel is ontworpen om temperaturen tot 50°C te weerstaan, wat betekent dat je zowel met koud als warm water kunt reinigen. Bovendien is het duurzame ontwerp bestand tegen intensief gebruik, waardoor je langdurig kunt genieten van optimale prestaties.
Professionele autowasborstel met zachte vezels, watertoevoer en rubberen stootrand voor krasvrij reinigen.
Hoekborstel met watertoevoer en zachte gespleten vezels voor krasvrije autoreiniging.
Professionele telescopische wasborstelsteel van VIKAN met waterdoorvoer en Gardena koppeling, verstelbaar van 150 tot 275 cm.
Professionele telescopische wasborstelsteel van VIKAN met waterdoorvoer en Gardena koppeling, uitschuifbaar van 100 tot 160 cm.
Krachtige wasborstel met 3 meter telescopische steel en waterdoorvoer, inclusief 2-in-1 raamtrekker en spons.