Deze grijze TPMS ventieldoppen zijn speciaal ontworpen om je bandenspanningscontrolesysteem (TPMS) te beschermen tegen vuil en vocht. Dankzij de geïntegreerde afdichting blijven je ventielen schoon en functioneel, wat bijdraagt aan een langere levensduur van je TPMS-sensoren.
Of je banden nu gevuld zijn met lucht of stikstof, deze ventieldoppen bieden in beide gevallen een betrouwbare afdichting. Dit maakt ze veelzijdig inzetbaar voor verschillende voertuigen en toepassingen.
Gemaakt van hoogwaardig polyamide, zijn deze ventieldoppen niet alleen licht van gewicht, maar ook bestand tegen diverse weersomstandigheden. Dit zorgt voor een langdurige en betrouwbare bescherming van je ventielen.
De ventieldoppen zijn eenvoudig met de hand te monteren. Met een aanbevolen aandraaimoment van 0,2-0,35 Nm zorg je voor een optimale afdichting zonder het ventiel te beschadigen.
Met deze set van 100 grijze TPMS ventieldoppen met afdichting ben je verzekerd van een betrouwbare bescherming voor je ventielen, wat bijdraagt aan de veiligheid en efficiëntie van je voertuig.
Set van 4 ventieldopjes voor eenvoudige identificatie van bandenposities, passend op alle autobandventielen.
Bescherm je TPMS-ventielen tegen vuil en vocht met deze zwarte ventieldoppen met afdichting, geleverd per 100 stuks.
Duurzame aluminium ventieldoppen met afdichting en geribbeld ontwerp voor optimale grip en bescherming.
Bescherm je banden tegen vuil en vocht met deze gele VG8 ventieldoppen, verpakt per 100 stuks.
Set van 100 groene ventieldoppen met afdichting, ideaal voor het beschermen van je autoventielen tegen vuil en stof.