Het Truck verlengventiel flexibel rubber 430mm is ontworpen om de toegang tot ventielen op vrachtwagens te vergemakkelijken. Vooral bij voertuigen met dubbelluchtbanden kan het lastig zijn om het originele ventiel te bereiken. Met dit verlengventiel wordt het oppompen van de banden en het meten van de bandenspanning aanzienlijk eenvoudiger.
Dit verlengventiel is vervaardigd uit hoogwaardig rubber, wat zorgt voor flexibiliteit en duurzaamheid. De lengte van 430mm biedt voldoende speling om het ventiel naar een beter bereikbare positie te brengen, zonder dat het in de weg zit tijdens het rijden.
De installatie van het verlengventiel is eenvoudig en vereist geen gespecialiseerde gereedschappen. Het wordt aanbevolen om het verlengventiel vast te zetten met een velgklem. Dit voorkomt beweging door de centrifugaalkracht van het wiel en zorgt voor een stabiele positie tijdens het rijden.
Dit verlengventiel is ideaal voor:
Schrijf je in op onze nieuwsbrief