Het verlengventiel van 90 graden in messing uitvoering is ontworpen om het oppompen van autobanden met lastig te bereiken ventielen aanzienlijk te vergemakkelijken. Door de haakse hoek wordt het aansluiten van de luchtpomp eenvoudiger, zelfs bij velgen met beperkte ruimte.
Dit verlengventiel is vervaardigd uit messing, een materiaal dat bekend staat om zijn corrosiebestendigheid en duurzaamheid. Hierdoor ben je verzekerd van een lange levensduur en betrouwbare prestaties onder diverse omstandigheden.
Het verlengventiel is eenvoudig te monteren door het op het bestaande ventiel te schroeven. Na gebruik kan het net zo gemakkelijk worden verwijderd, wat het een praktische oplossing maakt voor incidenteel gebruik.
Met zijn compacte formaat is het verlengventiel gemakkelijk mee te nemen in de auto of gereedschapskist, zodat je altijd voorbereid bent op situaties waarin het oppompen van banden een uitdaging vormt.
Het wordt aanbevolen om het verlengventiel na gebruik te verwijderen om ongewenste bewegingen tijdens het rijden te voorkomen. Dit zorgt voor optimale veiligheid en behoud van de balans van het wiel.
Schrijf je in op onze nieuwsbrief