loader
BLINDKLINKNAGEL RVS A2/A2 3X6 MM MET PLATBOLKOP
SIN-RVSAH3-6-BULK

Roestvrijstalen blindklinknagel 3x6 mm met platbolkop voor sterke en corrosiebestendige verbindingen.

10,03
Levering in 7 dagen.

Heb je een vraag over Blindklinknagel RVS A2/A2 3x6 mm met platbolkop ?

BLIND KLINKNAGEL RVS A2/A2 3X6 (1,0-3,0) (100ST)

Hoogwaardige roestvrijstalen constructie

Deze blindklinknagel is vervaardigd uit roestvrij staal van kwaliteit A2 (AISI 304), wat zorgt voor uitstekende corrosiebestendigheid. Dit maakt de nagel geschikt voor zowel binnen- als buitentoepassingen, zelfs in vochtige of corrosieve omgevingen.

Afmetingen en klembereik

Met een diameter van 3 mm en een lengte van 6 mm is deze blindklinknagel ideaal voor het verbinden van materialen met een totale dikte tussen 1,0 en 3,0 mm. De platbolkop heeft een diameter van ongeveer 6,5 mm, wat zorgt voor een groot steunvlak en een stevige verbinding.

Toepassingsmogelijkheden

Deze blindklinknagel is geschikt voor diverse toepassingen, waaronder:

  • Bevestiging van metalen platen in de carrosseriebouw
  • Montage van componenten in de scheepsbouw
  • Algemene constructiewerkzaamheden waar een sterke en duurzame verbinding vereist is

Installatie en gebruik

Voor het plaatsen van deze blindklinknagel is een geschikte blindklinktang nodig. Zorg ervoor dat het te verbinden materiaal schoon en vrij van vuil is voor optimale hechting. De aanbevolen boordiameter voor deze nagel is 3,1 mm, wat zorgt voor een nauwsluitende pasvorm en maximale klemkracht.

Voordelen van roestvrijstalen blindklinknagels

  • Corrosiebestendigheid: Geschikt voor gebruik in vochtige en corrosieve omgevingen zonder risico op roestvorming.
  • Duurzaamheid: Roestvrij staal biedt een lange levensduur en behoudt zijn sterkte over tijd.
  • Esthetisch: De glanzende afwerking zorgt voor een nette en professionele uitstraling van de verbinding.

Technische specificaties

  • Materiaal huls: RVS A2 (AISI 304)
  • Materiaal trekpen: RVS A2 (AISI 304)
  • Diameter huls (d1): 3 mm
  • Lengte huls (L): 6 mm
  • Diameter kop (d2): 6,5 mm
  • Klembereik: 1,0 - 3,0 mm
  • Aanbevolen boordiameter: 3,1 mm

Verpakking en beschikbaarheid

Deze blindklinknagels worden geleverd in verpakkingen van 100 stuks, wat voldoende is voor middelgrote projecten. Voor grotere projecten zijn ook bulkverpakkingen beschikbaar.

Compatibiliteit met DIN-normen

Deze blindklinknagel voldoet aan de DIN 7337 en ISO 15983 normen, wat garant staat voor consistentie in maatvoering en kwaliteit.

Specificaties

Referentie
SIN-RVSAH3-6-BULK