loader
SLOTBOUT ELEKTROLITISCH VERZINKT M12X75 (50 STUKS)
SIN-BC12-75-BULK

Stevige M12x75 mm slotbouten met elektrolitische zinklaag, ideaal voor diverse toepassingen.

57,66
Levering in 7 dagen.

Heb je een vraag over Slotbout elektrolitisch verzinkt M12x75 (50 stuks) ?

SLOTBOUT ELECTROLITISCH VERZINKT M12X75 (50ST)

Robuuste slotbouten voor veelzijdig gebruik

Deze set van 50 slotbouten met afmetingen M12x75 mm biedt een betrouwbare oplossing voor diverse bevestigingstoepassingen. Dankzij de elektrolitische verzinking zijn de bouten beschermd tegen corrosie, wat hun levensduur aanzienlijk verlengt.

Technische specificaties

  • Diameter: M12
  • Lengte: 75 mm
  • Materiaal: Staal
  • Oppervlaktebehandeling: Elektrolitisch verzinkt
  • Draadrichting: Rechts
  • Draadsoort: Metrische schroefdraad

Voordelen van elektrolitische verzinking

De elektrolitische zinklaag biedt een effectieve bescherming tegen roest en andere vormen van corrosie. Dit maakt de slotbouten geschikt voor gebruik in omgevingen waar vocht en andere corrosieve elementen aanwezig zijn.

Toepassingsmogelijkheden

Slotbouten worden vaak gebruikt in situaties waar een gladde, afgeronde kop gewenst is, zoals bij houten constructies, voertuigen en machines. Het vierkante gedeelte onder de kop zorgt ervoor dat de bout niet meedraait tijdens het aandraaien van de moer, wat de montage vergemakkelijkt.

Normeringen en kwaliteit

Deze slotbouten voldoen aan de DIN 603-norm, wat garant staat voor een hoge kwaliteit en betrouwbaarheid. De combinatie van hoogwaardige materialen en nauwkeurige fabricage zorgt voor een product dat aan de hoogste eisen voldoet.

Specificaties

Referentie
SIN-BC12-75-BULK