Bij het monteren van bouten en moeren is een gelijkmatige drukverdeling essentieel om beschadiging van het materiaal te voorkomen. De RVS A2 carrosseriering M5x20x1,5 mm biedt een brede ondersteuning, waardoor de kracht over een groter oppervlak wordt verdeeld. Dit vermindert de kans op inscheuren en verhoogt de stabiliteit van de verbinding.
Deze carrosseriering is vervaardigd uit roestvast staal van kwaliteit A2, ook bekend als RVS-304. Dit materiaal staat bekend om zijn uitstekende corrosiebestendigheid, waardoor de ring geschikt is voor zowel binnen- als buitentoepassingen. Zelfs in vochtige of agressieve omgevingen behoudt de ring zijn sterkte en uiterlijk.
Deze nauwkeurige afmetingen zorgen voor een perfecte pasvorm bij M5 bouten, wat essentieel is voor een betrouwbare en veilige montage.
Dankzij de robuuste constructie en het gebruik van RVS A2 is deze carrosseriering ideaal voor toepassingen in:
Voor het beste resultaat is het aan te raden om deze carrosseriering te combineren met bouten en moeren van dezelfde RVS A2 kwaliteit. Dit voorkomt galvanische corrosie en zorgt voor een uniforme uitstraling van de verbinding. Zorg er tevens voor dat de ondergrond schoon en vlak is voor een optimale drukverdeling en stevigheid van de montage.
Elektrolytisch verzinkte carrosserieringen M5x30x1,25 mm voor optimale drukverdeling en corrosiebestendigheid.
Versterk je bevestigingen met deze set van 20 carrosserieringen M12x40x2,0 mm, ideaal voor een gelijkmatige drukverdeling en extra stabiliteit.
Verzinkte M6 carrosserieringen (50 stuks) voor optimale drukverdeling en stevige bevestiging.
Verzinkte carrosserieringen M8x25x1,5 mm voor optimale drukverdeling en stevige bevestiging.
Carrosserieringen M7x30x1,5 voor stevige bevestigingen en optimale drukverdeling.