loader
RVS A2 BOORSCHROEF DIN7504P VERZONKENKOP PHILIPSDRIVE 4,2X32 (100 STUKS)
SIN-RVSN42-32-BULK

Zelfborende RVS A2 schroef met verzonken kop en Philips-aandrijving, ideaal voor metaalbewerking tot 3 mm dikte.

20,18
Levering in 7 dagen.

Heb je een vraag over RVS A2 boorschroef DIN7504P verzonkenkop Philipsdrive 4,2x32 (100 stuks) ?

RVS A2 BOORSCHROEF DIN7504P VERZONKENKOP PHILIPSDRIVE 4,2X32 (100ST)

Zelfborende RVS A2 boorschroef 4,2x32 mm

Deze boorschroef is vervaardigd uit roestvast staal (RVS) A2 en heeft een diameter van 4,2 mm en een lengte van 32 mm. Dankzij de zelfborende punt is voorboren overbodig, wat tijd bespaart en het montageproces vereenvoudigt.

Verzonken kop met Philips-aandrijving

De schroef is uitgerust met een platverzonken kop conform DIN 7504P en een Philips-aandrijving (PH2). Dit zorgt voor een vlakke afwerking en een stevige grip tijdens het indraaien.

Toepassingen in metaalbewerking

Deze schroef is geschikt voor het bevestigen van materialen in plaatstaal tot 3 mm dikte, zonder voorboren. Ideaal voor toepassingen in de metaalverwerkende industrie.

  • Geschikt voor staal, ijzer en aluminium
  • Toepasbaar bij plaatdiktes tot 3 mm

Technische specificaties

  • Materiaal: RVS A2 (AISI 304)
  • Diameter: 4,2 mm
  • Lengte: 32 mm
  • Kopdiameter: 8,4 mm
  • Kophoogte: 2,6 mm
  • Aandrijving: Philips PH2
  • Normering: DIN 7504P

Voordelen van RVS A2 materiaal

RVS A2 biedt uitstekende corrosiebestendigheid, waardoor deze schroeven geschikt zijn voor zowel binnen- als buitentoepassingen. Ze zijn bestand tegen vocht en andere omgevingsinvloeden, wat de levensduur van de bevestiging verlengt.

Verpakking en inhoud

Deze schroeven worden geleverd in een verpakking van 100 stuks, wat voldoende is voor diverse projecten en toepassingen.

  • Inhoud: 100 stuks
  • Verpakking: Kartonnen doos

Specificaties

Referentie
SIN-RVSN42-32-BULK