De RVS A2 boorschroef DIN7504P met verzonken kop en Philips-aandrijving is ontworpen voor snelle en betrouwbare bevestiging in diverse materialen. Dankzij de zelfborende punt is voorboren overbodig, wat tijd en moeite bespaart tijdens de montage.
Deze schroef is ideaal voor het bevestigen van componenten in plaatstaal tot 4,4 mm dikte. Of je nu werkt met staal, ijzer of aluminium, deze schroef biedt een stevige en duurzame verbinding zonder extra voorbereiding.
Het gebruik van RVS A2 (AISI 304) zorgt voor uitstekende corrosiebestendigheid, waardoor deze schroeven geschikt zijn voor zowel binnen- als buitentoepassingen. Ze behouden hun sterkte en uiterlijk, zelfs onder vochtige omstandigheden.
De verzonken kop zorgt ervoor dat de schroef na montage gelijk ligt met het oppervlak, wat resulteert in een nette en professionele afwerking. Dit is vooral belangrijk bij zichtbare bevestigingen waar esthetiek een rol speelt.
Dankzij de Philips PH2-aandrijving is deze schroef eenvoudig en snel te installeren met standaard gereedschap. De kruiskop zorgt voor een stevige grip en vermindert de kans op wegglijden tijdens het indraaien.
Deze boorschroeven zijn veelzijdig inzetbaar in verschillende sectoren, waaronder:
Met de RVS A2 boorschroef DIN7504P 4,8x32 mm beschik je over een betrouwbare en efficiënte oplossing voor al je bevestigingsbehoeften in metaalbewerking en constructie.
Zelfborende schroef met verzonken kop en Philips-aandrijving, ideaal voor bevestiging in plaatstaal tot 2,25 mm dikte.
Zelfborende schroeven met verzonken kop en Philips-aandrijving, ideaal voor montage in plaatstaal tot 3 mm dikte.
Zelfborende schroeven met verzonken kop en Philips-aandrijving, ideaal voor metaalverbindingen zonder voorboren.
Zelfborende boorschroeven met verzonken kop en Philips-aandrijving, ideaal voor bevestiging in plaatstaal tot 6 mm dikte.
Zelfborende RVS A2 schroeven met verzonken kop en Philipsdrive, ideaal voor metaalverbindingen.