Deze zelftappende plaatschroef is ontworpen voor het bevestigen van plaatwerk, spuitgietwerk en kunststof panelen. Met een diameter van 4,8 mm en een lengte van 13 mm biedt deze schroef een stevige en betrouwbare verbinding.
Deze plaatschroef is geschikt voor diverse industriële toepassingen, waaronder:
De elektrolytische verzinking biedt een beschermende laag die de schroef beschermt tegen corrosie, wat resulteert in een langere levensduur en betrouwbaarheid.
Uitgerust met een Philips PH2-aandrijving, zorgt deze schroef voor een efficiënte en veilige montage. De bolverzonken kop zorgt voor een nette afwerking na installatie.
Deze schroeven worden geleverd in een verpakking van 100 stuks, ideaal voor zowel kleine als grotere projecten.
Bij het elektrolytisch behandelen van deze producten bestaat er gevaar voor het optreden van waterstofbrosheid. Het is belangrijk om hiermee rekening te houden bij kritische toepassingen.
Roestvrijstalen plaatschroef met bolverzonken kop en Philips-aandrijving, ideaal voor bevestiging in plaatmateriaal.
Zelftappende plaatschroef met bolverzonken kop en Phillips-aandrijving, ideaal voor het bevestigen van plaatwerk en kunststof panelen.
Electrolitisch verzinkte plaatschroef DIN7983 met bolverzonken kop en Philips-aandrijving, 3,5x19 mm, per 100 stuks.
Hoogwaardige 6,3x19 mm plaatschroeven met bolverzonken kop en Philipsdrive, ideaal voor stevige bevestiging van plaatmateriaal.
Hoogwaardige 6,3x32 mm plaatschroeven met bolverzonken kop en Philipsdrive, ideaal voor stevige bevestigingen in metaal en kunststof.