Deze zelftappende plaatschroef met bolverzonken kop en Phillips-aandrijving is ontworpen voor het stevig bevestigen van plaatmateriaal. Dankzij de specifieke schroefdraad snijdt de schroef zijn eigen draad in het materiaal, wat zorgt voor een betrouwbare verbinding.
Deze plaatschroef is ideaal voor:
Bij het elektrolytisch verzinken van deze schroeven bestaat er een risico op waterstofbrosheid. Het is aan te raden om hier rekening mee te houden bij kritische toepassingen.
Kies de verpakking die het beste bij jouw behoeften past.
Zelftappende RVS A2 plaatschroef met bolverzonken kop en Philipsdrive, ideaal voor bevestiging van plaatwerk en kunststof panelen.
Hoogwaardige 3,5x13 mm plaatschroeven met bolverzonken kop en Phillips-aandrijving, ideaal voor diverse toepassingen.
Zelftappende plaatschroef met bolverzonken kop en Phillips-aandrijving, ideaal voor het bevestigen van plaatwerk en kunststof panelen.
Zelftappende plaatschroef met bolverzonken kop en Phillips-aandrijving, ideaal voor het bevestigen van plaatwerk en kunststof panelen.
Hoogwaardige 6,3x45 mm plaatschroef met bolverzonken kop en Phillips-aandrijving, ideaal voor stevige bevestigingen in metaal en kunststof.