Deze plaatschroef is ontworpen voor het bevestigen van dunne metalen platen en kunststof materialen. Dankzij de zelftappende draad is voorboren vaak niet nodig, wat de montage vereenvoudigt.
De elektrolytische verzinking biedt een beschermende laag tegen corrosie, wat de levensduur van de schroef verlengt en zorgt voor een nette afwerking.
Deze schroeven worden geleverd in een verpakking van 200 stuks, geschikt voor zowel professionele als doe-het-zelf toepassingen.
Voor optimale prestaties wordt aangeraden een PH2 schroevendraaier of bit te gebruiken. Zorg ervoor dat de schroef recht en met gelijkmatige druk wordt ingedraaid om beschadiging van de kop te voorkomen.
Electrolytisch verzinkte plaatschroef 2,9x19 mm met bolkop en Philipsdrive, ideaal voor diverse bevestigingstoepassingen.
Zelftappende plaatschroef met bolkop en Philips-aandrijving, ideaal voor bevestiging in dun plaatmateriaal.
Zelftappende plaatschroef met bolkop en Phillips-aandrijving, ideaal voor metaalverbindingen.
Zelftappende schroeven met bolkop en Philips-aandrijving, ideaal voor metaal- en kunststofverbindingen.
Zelftappende plaatschroef met bolkop en Phillips-aandrijving, ideaal voor het bevestigen van plaatwerk en kunststof panelen.