De GYS Gyspot PTI NEO is een automatisch puntlasapparaat ontworpen voor het assembleren van alle carrosserie-onderdelen van auto's. Dankzij de vloeistofgekoelde klem met geïntegreerde transformator, die slechts 9,7 kg weegt met de G1-arm, biedt dit toestel ongeëvenaarde wendbaarheid en gebruiksgemak, zelfs in kleinere werkplaatsen.
Met een maximale lasstroom van 13.000 A is de Gyspot PTI NEO geschikt voor het lassen van verschillende staaltypes, waaronder HLE, UHLE en boriumstaal. De klemkracht tot 550 daN bij 8,3 bar voldoet aan de strenge OEM-specificaties, wat resulteert in betrouwbare en duurzame lasverbindingen.
Dit puntlasapparaat verhoogt de productiviteit aanzienlijk met de mogelijkheid om tot 10 spotlassen per minuut uit te voeren. De snelle cyclustijd zorgt ervoor dat je efficiënt kunt werken, wat essentieel is in een drukke werkplaatsomgeving.
Het 3,5-inch kleurendisplay biedt een intuïtieve en ergonomische interface. In de automatische modus detecteert het apparaat zelfstandig het staaltype en de plaatdikte, en past het de lasparameters hierop aan. Dit minimaliseert de kans op fouten en zorgt voor consistente lasresultaten.
Met een totaalgewicht van 57 kg en een pistoolkabel van 4 meter is de Gyspot PTI NEO eenvoudig te manoeuvreren en geschikt voor gebruik in beperkte ruimtes. Het compacte ontwerp maakt het mogelijk om het apparaat gemakkelijk rondom het voertuig te verplaatsen.
De Gyspot PTI NEO biedt de mogelijkheid om lasgegevens op te slaan en te exporteren via USB. Dit zorgt voor een nauwkeurige traceerbaarheid en maakt het eenvoudig om kwaliteitscontroles uit te voeren en rapporten te genereren voor jouw klanten of interne documentatie.
Of je nu werkt aan traditionele staalsoorten of aan de nieuwste hoogsterkte stalen, de Gyspot PTI NEO is ontworpen om aan de eisen van moderne carrosserieherstelwerkzaamheden te voldoen. De combinatie van kracht, precisie en gebruiksgemak maakt dit apparaat een waardevolle aanvulling voor elke professionele werkplaats.
Verwijder zelf eenvoudig deuken uit je auto zonder de lak te beschadigen met de QUIXX Uitdeukset.
Verwijder moeiteloos deuken uit je auto zonder lakschade met deze aluminium uitdeukstift van BGS TECHNIC, inclusief 4 verwisselbare stiften.
Herstel eenvoudig deuken in je auto met de 33-delige BGS TECHNIC uitdeukpadset, compatibel met BGS 865.
Professioneel uitdeuktoestel met 3800A vermogen en twee pistolen voor efficiënt schadeherstel aan stalen carrosserieën.
Professioneel uitdeukstation voor aluminium carrosserieherstel met innovatieve technologie en gebruiksvriendelijke bediening.