Het CBL-WELDING gasmondstuk puntlas TR-15 is speciaal ontworpen voor nauwkeurige puntlaswerkzaamheden. Dit gasmondstuk zorgt voor een optimale gasverdeling, wat essentieel is voor het verkrijgen van sterke en schone lasverbindingen.
Dit gasmondstuk is compatibel met TR-15 lastoortsen, waardoor het eenvoudig te integreren is in je bestaande lasapparatuur. De installatie is snel en eenvoudig, zodat je zonder onderbrekingen kunt blijven werken.
Gemaakt van hoogwaardige materialen, biedt het CBL-WELDING gasmondstuk een lange levensduur en betrouwbare prestaties. Dit betekent minder vervangingen en lagere operationele kosten op de lange termijn.
Met het CBL-WELDING gasmondstuk puntlas TR-15 ben je verzekerd van precisie en betrouwbaarheid bij al je puntlaswerkzaamheden.
Hoogwaardige contacttips van CBL-WELDING voor optimale stroomoverdracht en nauwkeurige lasresultaten.
Betrouwbare M6 contacttiphouder voor ML260 lasapparaat, verpakt per 5 stuks.
Universele 150A zwanenhals van messing voor MIG/MAG lastoortsen.
Keramische gasverdeler voor TR-26 lastoortsen, set van 5 stuks.
Set van 4 hoogwaardige veren voor de ML250/250A Migtoorts, essentieel voor optimale lasprestaties.