De CBL-WELDING veer voor de ML150/150A Migtoorts is een onmisbaar onderdeel voor het correct functioneren van je lasapparatuur. Deze veren zorgen voor een stevige bevestiging van het gasmondstuk aan de zwanenhals, wat cruciaal is voor een stabiele gasstroom tijdens het lassen.
Deze veren zijn vervaardigd uit duurzame materialen en zijn specifiek ontworpen voor de ML150/150A Migtoorts. Ze zijn compatibel met standaard 150A en 250A MIG/MAG lastoortsen, waardoor ze breed inzetbaar zijn in diverse lasomgevingen.
De set bevat vier veren, zodat je altijd reserveonderdelen bij de hand hebt. De installatie is eenvoudig en vereist geen speciaal gereedschap, waardoor je snel weer aan de slag kunt met je laswerkzaamheden.
Met de CBL-WELDING veer voor de ML150/150A Migtoorts ben je verzekerd van een betrouwbare en efficiënte werking van je lasapparatuur. Zorg voor tijdige vervanging en onderhoud om de beste lasresultaten te behalen.
Set van 5 M6 Tr-15 contacttiphouders voor Migatronic lastoortsen, voor een stabiele lasstroomoverdracht.
Bevestig eenvoudig contacttips op je Migatronic lastoorts met deze M6 Tr-15 contacttiphouders van CBL-WELDING. Verpakt per 5 stuks.
Betrouwbare M6 contacttiphouder voor ML250 lastoorts, set van 5 stuks.
Precisie gasmondstuk voor puntlassen, compatibel met TR-15 lastoortsen, set van 2 stuks.
Stalen binnenspiraal van 4 meter voor MIG-toortsen, geschikt voor lasdraden van 0,8 tot 1,0 mm.