De Abracs lamellenborstel met een diameter van 40 mm en breedte van 20 mm is ontworpen voor effectieve materiaalafname en een gelijkmatige afwerking. Dankzij de korrelgrootte van 120 is deze borstel ideaal voor fijn schuurwerk en polijsten.
Deze lamellenborstel is geschikt voor het bewerken van diverse materialen, waaronder:
Voorzien van een 6 mm stift, is de borstel compatibel met de meeste elektrische boormachines en rechte slijpers. Dit zorgt voor eenvoudige montage en gebruiksgemak.
Gemaakt van hoogwaardig aluminiumoxide, biedt de borstel een lange levensduur en consistente prestaties. De flexibele lamellen passen zich aan de contouren van het werkstuk aan, wat resulteert in een gelijkmatige afwerking zonder het materiaal te beschadigen.
Deze lamellenborstel is ideaal voor:
Met de Abracs lamellenborstel 40mm x 20mm korrel 120 beschik je over een betrouwbaar gereedschap voor diverse schuur- en polijsttoepassingen.
Schrijf je in op onze nieuwsbrief