loader
ABRACS SCHUURLINNEN ALUMINIUMOXIDE 25MM X 50M K40
SIN-ABER255040

Hoogwaardig schuurlinnen met aluminiumoxide korrel K40, ideaal voor diverse schuurtoepassingen.

41,14
Levering in 7 dagen.

Heb je een vraag over Abracs schuurlinnen aluminiumoxide 25mm x 50m K40 ?

ABRACS SCHUURLINNEN ALU-OXIDE 25MMX50METER K40 (1ST)

Hoogwaardige materialen voor optimale prestaties

Dit schuurlinnen is vervaardigd met een aluminiumoxide korrel, bekend om zijn efficiëntie en duurzaamheid bij schuurwerkzaamheden. De korrelgrootte K40 maakt het geschikt voor het verwijderen van roest, verf en andere onzuiverheden op diverse oppervlakken.

Flexibele en scheurbestendige linnen rug

De sterke linnen rug biedt zowel flexibiliteit als stevigheid, waardoor je het schuurlinnen eenvoudig kunt vormen naar complexe contouren en moeilijk bereikbare plekken. Bovendien is het materiaal gemakkelijk met de hand te scheuren, wat het gebruiksgemak verhoogt.

Veelzijdig inzetbaar in verschillende sectoren

Dit schuurlinnen is ontworpen voor algemene onderhoudswerkzaamheden, ontroesten, schuren en polijsten. Het is populair in de auto-industrie, maar ook geschikt voor toepassingen in de metaal- en houtbewerking.

  • Geschikt voor metaal, hout en kunststof
  • Ideaal voor ontroesten en polijsten
  • Handig voor zowel professionele als doe-het-zelf projecten

Handige dispenserverpakking voor efficiënt gebruik

Het schuurlinnen wordt geleverd in een praktische dispenserverpakking, waardoor je eenvoudig de gewenste lengte kunt afsnijden zonder extra gereedschap. Dit zorgt voor een efficiënte en georganiseerde werkplek.

Specificaties

  • Breedte: 25 mm
  • Lengte: 50 meter
  • Korrelgrootte: K40
  • Materiaal: Aluminiumoxide korrel op linnen rug

Met dit schuurlinnen ben je verzekerd van een betrouwbaar en effectief schuurmiddel voor diverse toepassingen.

Specificaties

Referentie
SIN-ABER255040