De KOVAX Super Assilex Super Hanpad M is ontworpen om de druk tijdens het schuren gelijkmatig te verdelen. Dit zorgt voor een consistent en egaal schuurresultaat, essentieel voor een professionele afwerking.
Dankzij de hoge flexibiliteit van deze handpad kun je zowel vlakke als gebogen oppervlakken moeiteloos schuren. Dit maakt het een veelzijdig hulpmiddel voor uiteenlopende schuurtoepassingen.
De handpad is voorzien van een microvelcro-oppervlak waarop de Super Assilex schuurstroken stevig hechten. Twee hoeken zonder velcro maken het mogelijk de schuurstroken eenvoudig te verwijderen zonder de handpad te beschadigen.
Deze handpad is speciaal ontworpen voor gebruik met de Super Assilex schuurstroken van KOVAX. Samen vormen ze een efficiënt schuurduo dat zorgt voor een uniforme en fijne schuurkras.
Het duurzame ontwerp van de handpad garandeert een lange levensduur, zelfs bij intensief gebruik. De ergonomische vormgeving zorgt voor comfortabel schuren, ook bij langdurige klussen.
Professioneel schuurblok met stofafzuiging en velcro klittenband voor efficiënt en stofvrij schuren.
Professioneel handschuurblok met stofafzuiging en velcro klittenband voor efficiënt en stofvrij schuren.
Flexibele handpad voor Assilex stick-on stroken, ideaal voor complexe oppervlakken.
Flexibele schuurkaart voor nauwkeurig droog schuren van lakimperfecties.
Kunststof handschuurblok met anti-slip voor optimale grip en geschikt voor elk type schuurpapier.