De KOVAX Tussenpad Extra Hard is speciaal ontwikkeld om je schuurprestaties te verbeteren. In combinatie met het Super Assilex Handblok (120x160mm) verhoogt deze tussenpad de agressiviteit tijdens het schuren, wat resulteert in een efficiënter en sneller schuurproces.
Deze tussenpad is ideaal voor diverse schuurtoepassingen, waaronder:
De KOVAX Tussenpad Extra Hard is ontworpen voor gebruik met het Super Assilex Handblok (artikelnummer 885-2140). Samen vormen ze een krachtig duo voor al je schuurwerkzaamheden.
KOVAX staat bekend om zijn innovatieve schuurproducten die zorgen voor een uniforme en efficiënte afwerking. Met de Super Assilex-lijn biedt KOVAX oplossingen die tijd besparen en de kwaliteit van het schuurwerk verbeteren. (kovax.eu)
Verhoog de schuurkracht en efficiëntie met de KOVAX Tussenpad Extra Hard, speciaal ontworpen voor het Super Assilex Handblok van 75x125mm.
Zachte tussenpad van 72 mm met micro velcro voor gelijkmatig en krasvrij schuren.
Verhoog de efficiëntie van je schuurwerk met de KOVAX Assilex Tussenpad Hard, Ø147mm, 15 gaten, ideaal voor vlakke oppervlakken.
Zachte tussenpad met micro velcro voor gelijkmatige drukverdeling op gebogen oppervlakken.
Kunststof handschuurblok met anti-slip voor optimale grip en geschikt voor elk type schuurpapier.