De FINIXA schuurschijven Ø125mm met 8 gaten en P120 korrel zijn ontworpen voor optimale schuurprestaties. Dankzij de dubbele verlijming van de aluminiumoxide schuurkorrels blijven deze stevig op hun plaats, wat zorgt voor een consistente en efficiënte schuurervaring.
Door het gebruik van aluminiumoxide korrels, versterkt door verhitting en deels verrijkt met diamantpoeder, bieden deze schuurschijven een langere levensduur. Dit betekent minder vaak wisselen van schijven en een hogere productiviteit tijdens het schuren.
De stearate coating op de schijven voorkomt het vollopen met stofdeeltjes, waardoor de schuurprestaties langer behouden blijven. Dit resulteert in een gelijkmatige afwerking zonder onderbrekingen.
Deze schuurschijven zijn geschikt voor diverse materialen en toepassingen, waaronder:
Met een diameter van 125 mm en 8 stofgaten zijn deze schijven compatibel met de meeste excentrische schuurmachines. De klittenbandbevestiging zorgt voor een snelle en eenvoudige wisseling van schijven, wat het werkproces versnelt.
Hoogwaardige schuurschijven Ø125mm met P80 korrel en 8 gaten voor efficiënt machinaal schuren.
Hoogwaardige schuurschijven voor efficiënt en langdurig schuren.
Hoogwaardige schuurschijven van 125 mm met P320 korrel en 8 gaten voor efficiënte stofafzuiging.
Hoogwaardige FINIXA schuurschijven Ø125mm met 8 gaten en P400 korrel voor snel en nauwkeurig schuren.