De FINIXA Finishing Film Schuurschijven P2000 zijn speciaal ontworpen voor uiterst fijn schuurwerk. Met een korrelgrootte van P2000 zijn deze schijven ideaal voor het corrigeren van lichte sinaasappelhuid, stofdeeltjes en andere minimale oneffenheden in blanke lak of topcoats. Dit maakt ze perfect geschikt voor de laatste schuurfase vóór het polijsten, wat resulteert in een consistent en glad oppervlak.
Deze schuurschijven zijn vervaardigd met een ultra vlakke en gladde film backing, gecombineerd met een witte aluminiumoxide korrel. Dit zorgt voor een zeer fijn kraspatroon, wat het polijstproces versnelt en vereenvoudigt. Bovendien is de schijf voorzien van een speciaal ontwikkelde stearaatlaag die het vollopen van het schuurpapier voorkomt, waardoor de levensduur aanzienlijk wordt verlengd.
Deze schuurschijven zijn veelzijdig inzetbaar en ideaal voor:
Voor het beste resultaat wordt aangeraden om een excentrische schuurmachine met een uitslag van 3 mm te gebruiken, voorzien van een 5 mm interface pad. Dit zorgt voor een gelijkmatige drukverdeling en voorkomt ongewenste schuursporen. Start de schuurmachine op het oppervlak en stop deze buiten het oppervlak om swirl marks te minimaliseren. Gebruik lichte handdruk en laat het gereedschap het werk doen voor een optimaal resultaat.
De FINIXA Finishing Film Schuurschijven P2000 worden geleverd in sets van 5 stuks, wat ze geschikt maakt voor zowel kleine als grotere projecten. Met deze premium schuurschijven ben je verzekerd van een professionele en ultragladde afwerking van je lakwerk.
Duurzame FINIXA schuurschijven Ø 150mm P80 met 15 gaten voor efficiënt machinaal schuren.
Hoogwaardige schuurschijven met geharde aluminiumoxide korrels en open structuur voor efficiënt schuren van harde oppervlakken.
Hoogwaardige P800 schuurschijven van FINIXA met 15 gaten en klittenbandbevestiging voor efficiënt en duurzaam schuren.
Hoogwaardige 150mm P500 schuurschijven met zelfslijpende keramische korrels en Multifit gatenpatroon voor optimale stofafzuiging.
Premium schuurschijven van 150 mm met 121 gaten en P1000 korrel voor efficiënt en stofvrij schuren.