De FINIXA schuurschijven Ø 150mm P80 zijn ontworpen voor optimale schuurprestaties. Dankzij de aluminiumoxide schuurkorrel, versterkt door verhitting en verrijkt met diamond-based poeder, bieden deze schijven een langere levensduur en consistente resultaten.
De stearate coating voorkomt het vollopen van het schuurmateriaal, waardoor je langer kunt schuren zonder onderbrekingen. Dit resulteert in een efficiënter werkproces en een gladder eindresultaat.
Deze schuurschijven zijn geschikt voor diverse toepassingen, waaronder:
Voor werkt aan oude of nieuwe verflagen, deze schijven leveren betrouwbare prestaties.
Met een diameter van 150mm en voorzien van 15 gaten, zijn deze schuurschijven ideaal voor machinaal gebruik met stofafzuiging. De velcro-bevestiging zorgt voor een snelle en eenvoudige wissel, wat bijdraagt aan een efficiënte workflow.
De dubbele verlijming van de korrel voorkomt loskomen tijdens het schuren, wat de duurzaamheid verhoogt. Bovendien zorgt de specifieke verlijming ervoor dat de scherpste kant van de korrel steeds in contact komt met het oppervlak, wat de schuursnelheid en efficiëntie ten goede komt.
Kies voor FINIXA schuurschijven Ø 150mm P80 en ervaar de combinatie van duurzaamheid, efficiëntie en gebruiksgemak in jouw schuurwerkzaamheden.
Flexibele P600 schuurschijven met innovatieve latex drager voor uniforme schuurresultaten en tot 50% tijdsbesparing.
Hoogwaardige schuurschijven met P120 korrel voor snelle en duurzame schuurresultaten.
Hoogwaardige schuurschijf met 81 gaten voor optimale stofafzuiging en lange levensduur.
Flexibele schuurschijven van 150 mm met P1000 korrel voor nat schuren van autolakken en andere oppervlakken.
Duurzame 150 mm P500 schuurschijven met keramische korrel en netstructuur voor stofvrij schuren.