De FINIXA schuurschijven met een diameter van 150 mm en korrelgrootte P800 zijn ontworpen voor fijn schuurwerk op diverse oppervlakken. Dankzij de aluminiumoxide schuurkorrel, versterkt door verhitting tot 1200°C en verrijkt met diamantpoeder, bieden deze schijven een uitzonderlijke duurzaamheid en efficiëntie tijdens het schuren.
De stearate coating op de schuurschijven voorkomt het vollopen van het schuurmateriaal, waardoor je langer kunt schuren zonder verlies van effectiviteit. Dit resulteert in een consistente schuurprestatie en een langere levensduur van de schijven.
Met 15 strategisch geplaatste gaten zijn deze schuurschijven perfect geschikt voor gebruik met schuurmachines die voorzien zijn van stofafzuiging. Dit zorgt voor een schonere werkomgeving en vermindert de kans op stofophoping op het werkstuk.
De klittenbandbevestiging (Hook & Loop) maakt het eenvoudig om de schijven snel te wisselen, wat tijd bespaart tijdens het schuren. Deze schuurschijven zijn geschikt voor zowel professionals als hobbyisten die streven naar een hoogwaardig schuurresultaat.
Met de FINIXA schuurschijven P800 ben je verzekerd van een efficiënt en duurzaam schuurproces, geschikt voor diverse toepassingen in de automotive sector en daarbuiten.
Schuurschijven met zachte schuimbasis voor gelijkmatig schuren zonder doorschuren, ideaal voor lakvoorbereiding.
Hoogwaardige P1000 schuurschijven voor het verwijderen van sinaasappelhuid en het creëren van naadloze lakovergangen.
Hoogwaardige schuurschijven met geharde aluminiumoxide korrels en open structuur voor efficiënt schuren van harde oppervlakken.
Zelfslijpende schuurschijven met optimale stofafzuiging en lange levensduur.
Hoogwaardige P1500 schuurschijf van 150 mm met 15 gaten voor droog schuren en verfcorrectie.