De MIRKA Abranet Ace schuurschijven met een diameter van 150 mm en korrelgrootte P400 zijn speciaal ontworpen voor uitdagende schuurtoepassingen. Dankzij de geoptimaliseerde netstructuur en keramische korrels bieden deze schijven een uitstekende snijkracht en duurzaamheid, ideaal voor het schuren van harde oppervlakken zoals beuken- en eikenhout, evenals diverse vaste oppervlaktematerialen.
De unieke netconstructie van de Abranet Ace schuurschijven zorgt voor een optimale stofafzuiging tijdens het schuren. Het stof wordt direct door de openingen in het net afgevoerd, waardoor het werkoppervlak schoon en stofvrij blijft. Dit resulteert in een gezondere werkomgeving en een hogere efficiëntie, aangezien verstopping van de schijven wordt geminimaliseerd.
Deze P400 schuurschijven zijn geschikt voor een breed scala aan materialen en toepassingen, waaronder:
Voor werkt in de houtbewerking, metaalbewerking of de automotive sector, de Abranet Ace schuurschijven bieden de veelzijdigheid die je nodig hebt.
De combinatie van keramische korrels en de robuuste netstructuur zorgt voor een langere levensduur van de schuurschijven. Ze behouden hun schuurkracht over een langere periode, wat resulteert in minder schijfwissels en lagere kosten op de lange termijn.
Dankzij het klittenbandsysteem kunnen de schuurschijven snel en eenvoudig worden bevestigd op de meeste gangbare schuurmachines. Dit zorgt voor een stevige hechting tijdens het schuren en maakt het wisselen van schijven efficiënt en probleemloos.
In de automotive industrie zijn de Abranet Ace schuurschijven bijzonder geschikt voor het schuren van carrosserieën, het voorbereiden van oppervlakken voor lakwerk en het verwijderen van oude verflagen. De efficiënte stofafzuiging en de hoge schuurprestaties dragen bij aan een sneller en netter werkproces.
Het stofvrije schuren vermindert de blootstelling aan schadelijke stofdeeltjes, wat bijdraagt aan een gezondere werkomgeving. Bovendien zorgt het schone werkoppervlak voor een beter zicht op het schuurproces, wat de nauwkeurigheid en kwaliteit van het werk ten goede komt.
Hoogwaardige FINIXA schuurschijven Ø 150mm met 15 gaten en P180 korrel voor snel en duurzaam schuren.
KOVAX Buflex Wet Green schuurschijven Ø152mm P2000 bieden een ultra-flexibele latex drager en unieke korrelstructuur voor een uniforme schuurkras en verkorte polijsttijd.
Hoogwaardige P500 schuurschijven van FINIXA met 15 gaten en velcrobevestiging voor efficiënt machinaal schuren.
Hoogwaardige P800 schuurschijf van 150 mm met 15 gaten voor efficiënt en fijn schuren.
Premium P2500 schuurschijven voor een spiegelgladde afwerking van autolak.