De FINIXA Sharp Foam Pad P500 is speciaal ontworpen voor het efficiënt matteren en fijnschuren van oppervlakken voorafgaand aan het aanbrengen van basislak. Met een korrelgrootte van P500 zorgt deze schuurspons voor een gelijkmatig schuurbeeld, essentieel voor een professionele afwerking.
Dankzij het 13 mm dikke superzachte schuim past de pad zich moeiteloos aan diverse vormen en contouren aan. Dit minimaliseert het risico op doorschuren en voorkomt ongewenste vingerafdrukken, wat resulteert in een consistent en egaal schuurresultaat.
De schuurspons is aan beide zijden gecoat met keramisch gecoate aluminiumoxide korrels, wat zorgt voor een langere levensduur en minder verstopping tijdens het schuren. Bovendien is de pad zeer flexibel en kan deze geplooid of uitgerekt worden zonder te scheuren, ideaal voor gebruik op complexe oppervlakken.
Voor nat of droog wilt schuren, de FINIXA Sharp Foam Pad P500 is geschikt voor beide toepassingen. Dit maakt de pad veelzijdig inzetbaar in verschillende werkomstandigheden en draagt bij aan een efficiënter schuurproces.
Ultra fijn schuurvlies van FINIXA voor het efficiënt matteren van oppervlakken, ideaal voor verfvoorbereiding.
Flexibel schuurpapier met foam backing voor gelijkmatige drukverdeling en eenvoudig schuren van complexe vormen.
Flexibele schuurschijf van 150 mm met P360 korrel voor een uitstekende oppervlakteafwerking.
Flexibel non-woven schuurvlies met P1000 korrel voor het matteren van oppervlakken.
Flexibele dubbelzijdige schuurpads voor nat en droog gebruik, ideaal voor complexe vormen en moeilijk bereikbare plaatsen.