De FINIXA schuurstroken van 72mm x 125mm met korrel P400 zijn ontworpen voor het fijnschuren van diverse oppervlakken. Ze zijn ideaal voor het verwijderen van oude verflagen, het gladmaken van plamuur en het voorbereiden van oppervlakken voor nieuwe laklagen.
Dankzij de 8 strategisch geplaatste gaten in de schuurstroken wordt stof effectief afgevoerd tijdens het schuren. Dit zorgt voor een schonere werkomgeving en voorkomt dat het schuurpapier verstopt raakt, wat de levensduur van de stroken verlengt.
De schuurstroken zijn voorzien van een klittenbandrug, waardoor ze stevig hechten op schuurblokken en machinepads. Dit zorgt voor een snelle en eenvoudige wisseling van schuurstroken, wat tijd bespaart tijdens het werk.
Gemaakt met een papieren drager die bestand is tegen vocht en luchtvochtigheid, behouden deze schuurstroken hun sterkte en vorm, zelfs onder uitdagende omstandigheden. Dit garandeert een consistent schuurresultaat gedurende de hele klus.
Voor met de hand schuurt of een schuurmachine gebruikt, deze schuurstroken zijn veelzijdig inzetbaar. Ze passen perfect op schuurblokken zoals de FINIXA SAB 30 en zijn compatibel met diverse schuurmachines.
De schuurstroken worden geleverd in een praktische opbergdoos die ze beschermt tegen stof en andere verontreinigingen. Met 100 stuks per verpakking ben je verzekerd van voldoende voorraad voor meerdere projecten.
Met de FINIXA schuurstroken ben je verzekerd van een efficiënt en professioneel schuurresultaat, ongeacht de toepassing.
Flexibele P600 schuurstroken voor een uniforme afwerking en tijdsbesparing.
Flexibele schuurstroken met P800 korrel voor een uniforme afwerking en tijdsbesparing.
Droog schuren van lakimperfecties met flexibele P1200 schuurstroken voor nauwkeurige afwerking.
Hoogwaardige schuurstroken van FINIXA met P400 korrel, ideaal voor fijn schuurwerk op diverse ondergronden.
Droog schuren van lakimperfecties met flexibele P1500 schuurstroken.