Met de FOLIATEC Hard Rock Liner 2K structuurlak geef je je auto-onderdelen een agressieve en unieke uitstraling. Deze zwarte structuurlak is uiterst robuust en krasvast, waardoor je onderdelen optimaal beschermd zijn tegen externe invloeden.
Dankzij het innovatieve 2-componentensysteem is het mengen van componenten verleden tijd. Het verhardingsmiddel zit al in de spuitbus verwerkt. Door eenvoudigweg de rode drukknop te activeren en de bus goed te schudden, is de lak klaar voor gebruik.
De structuur van de lak is aanpasbaar door de spuitafstand te variëren:
Zo bepaal je zelf de gewenste afwerking voor je onderdelen.
Deze structuurlak is ideaal voor het spuiten van diverse kleine auto-onderdelen, zoals:
Met een inhoud van 400 ml is de spuitbus geschikt voor meerdere toepassingen.
Let op: Na activering van de verharder is de verwerkingstijd van de spuitbus ongeveer 1,5 uur bij 20°C.
Met de FOLIATEC Hard Rock Liner 2K structuurlak geef je je auto-onderdelen niet alleen een stoere look, maar ook een duurzame bescherming tegen diverse invloeden.
Schrijf je in op onze nieuwsbrief