loader
MOTIP PRIMER GRIJS 500ML MET HOGE DEK- EN VULKRACHT
SIN-04054

Sneldrogende primer met uitstekende dekking en vulkracht voor diverse ondergronden.

10,82
In voorraad. Wordt vandaag verzonden.

Heb je een vraag over MOTIP Primer Grijs 500ml met hoge dek- en vulkracht ?

MOTIP PRIMER GRIJS 500ML (1ST)

Veelzijdige toepassing op diverse ondergronden

De MOTIP Primer Grijs 500ml is geschikt voor zowel behandelde als onbehandelde oppervlakken, waaronder:

  • Hout
  • Metaal
  • Aluminium
  • Glas
  • Steen

Deze veelzijdigheid maakt het product ideaal voor uiteenlopende projecten.

Uitstekende dekking en vulkracht

Dankzij de hoge dek- en vulkracht biedt deze primer een solide basis voor verdere afwerking. Oneffenheden worden effectief opgevuld, wat resulteert in een glad oppervlak.

Sneldrogend en eenvoudig schuurbaar

De sneldrogende formule zorgt ervoor dat je snel verder kunt met je project. Bovendien is de primer goed schuurbaar, zowel nat als droog, vanaf korrel 400, wat bijdraagt aan een optimale afwerking.

Corrosiewerende eigenschappen

De MOTIP Primer biedt een goede bescherming tegen corrosie, wat de levensduur van het behandelde oppervlak verlengt.

Overspuitbaar met alle verfsystemen

Deze primer is overspuitbaar met alle verfsystemen, waardoor je flexibiliteit hebt in de keuze van de aflak.

Technische specificaties

  • Inhoud: 500 ml
  • Kleur: Grijs
  • Hittebestendig tot 110°C
  • Stofdroog na 5-10 minuten
  • Overspuitbaar na 2 uur

Gebruiksaanwijzing

  1. Zorg ervoor dat het oppervlak schoon, droog en vetvrij is.
  2. Schud de spuitbus voor gebruik gedurende 2 minuten.
  3. Spuit op een afstand van 25-30 cm in dunne lagen.
  4. Laat elke laag drogen volgens de aangegeven droogtijden.
  5. Na gebruik de spuitbus ondersteboven houden en de spuitmond indrukken om het ventiel te reinigen.

Met de MOTIP Primer Grijs 500ml leg je een betrouwbare basis voor een duurzame en professionele afwerking van je project.

Specificaties

Referentie
SIN-04054