De PICA Permanente Markeerstift in rood is ontworpen voor professionals die behoefte hebben aan betrouwbare en duurzame markeringen. Dankzij de beitelpunt van 1-4 mm is deze stift geschikt voor zowel fijne lijnen als bredere markeringen, afhankelijk van de hoek waarin je de stift houdt.
Deze markeerstift presteert uitstekend op een breed scala aan droge ondergronden, waaronder:
De permanente inkt op alcoholbasis zorgt voor snelle droging en voorkomt vlekken, wat resulteert in heldere en langdurige markeringen.
De PICA Permanente Markeerstift is ontworpen met het oog op duurzaamheid en gebruiksgemak:
De stift is ontworpen voor eenvoudig onderhoud:
Met de PICA Permanente Markeerstift in rood ben je verzekerd van een betrouwbaar en duurzaam hulpmiddel voor al je markeerwerkzaamheden op diverse materialen.
Fluorescerende groene markeerstift met rechthoekige punt (7mm x 15mm) voor het eenvoudig markeren van autoschade, eenvoudig te verwijderen met ontvetter.
Fluorescerende roze markeerstift met brede punt voor het eenvoudig markeren van autoschade, gemakkelijk te verwijderen met ontvetter.
Permanente zwarte marker met 1-4 mm ronde punt, geschikt voor diverse oppervlakken.
Permanente rode marker met 2-6mm beitelpunt voor diverse ondergronden.
Duurzame blauwe marker met beitelpunt voor veelzijdige toepassingen op diverse oppervlakken.