De FINIXA ontvettingsdoeken zijn speciaal ontworpen om een uitzonderlijk absorptievermogen te bieden. Dit maakt ze ideaal voor het opnemen van zowel watergedragen als solventontvetters, waardoor oppervlakken grondig gereinigd worden.
Deze doeken zijn volledig pluisvrij en bevatten geen siliconen. Dit garandeert een schoon oppervlak zonder ongewenste resten, wat essentieel is voor een optimale voorbereiding van het lakwerk.
Gemaakt van een sterke cellulose-polyestermix, zijn de doeken zowel solvent- als zuurbestendig. Dit zorgt voor een lange levensduur en maakt hergebruik mogelijk, wat bijdraagt aan kostenbesparing en milieuvriendelijkheid.
Met afmetingen van 420 x 300 mm bieden de doeken voldoende oppervlakte voor diverse toepassingen. Ze worden geleverd in een dispenserdoos met 200 stuks, wat zorgt voor een eenvoudige en snelle toegang tijdens het werk.
Voor werkt in de automotive sector, de industrie of een andere branche waar ontvetting cruciaal is, deze doeken bieden de betrouwbaarheid en efficiëntie die je nodig hebt voor een professioneel resultaat.
Met de FINIXA ontvettingsdoeken ben je verzekerd van een hoogwaardige reiniging en voorbereiding van oppervlakken, essentieel voor een vlekkeloos eindresultaat.
Veelzijdige pneumatische draaimachine voor het efficiënt verwijderen van lijmresten, stickers, verf en roest van autocarrosserieën.
Ammoniakvrije schuimreiniger voor moeiteloze verwijdering van vuil en vet op diverse oppervlakken.
Professionele watergedragen ontvetter voor een perfect schoon oppervlak vóór het aanbrengen van lak of vernis.
Krachtige solventmengeling voor effectieve verwijdering van niet-wateroplosbare verontreinigingen op auto-oppervlakken.
Transparante voorbehandelingsvloeistof op basis van terpentine voor verlijmings- en afdichtingstoepassingen.