In de automotive sector is het essentieel om elektrische verbindingen te beschermen tegen vocht, stof en andere verontreinigingen. De TE Connectivity AMP 964971-1 single wire seal biedt een betrouwbare oplossing voor het afdichten van individuele draden in connectoren.
Deze rode single wire seal is vervaardigd uit hoogwaardig silicone, wat zorgt voor:
De 964971-1 seal is ontworpen voor gebruik met kabels van 0,35 tot 0,5 mm² en past perfect in connectoren met een caviteitsdiameter van 3,6 mm. Dit maakt de seal geschikt voor:
Deze single wire seal is ideaal voor gebruik in:
Met de TE Connectivity AMP 964971-1 single wire seal zorg je voor een optimale bescherming van je elektrische verbindingen, wat bijdraagt aan de betrouwbaarheid en levensduur van je elektrische systemen.
Betrouwbare HDSCS 1,5 mm vrouwelijke terminals voor kabels van 1,0 tot 1,5 mm², ideaal voor veeleisende automotive toepassingen.
Robuuste rechte kabelafsluiting NW8,5 voor AMP Tyco MCP connectoren, biedt optimale bescherming en eenvoudige installatie.
Haakse HDSCS kabelafsluiting NW8,5 voor AMP Tyco MCP connectoren, biedt optimale bescherming en eenvoudige installatie.
Robuuste 6-polige HDSCS connector behuizing van TE Connectivity, ideaal voor veeleisende automotive toepassingen.
Robuuste 4-polige HDSCS connector behuizing van TE Connectivity voor betrouwbare elektrische verbindingen in auto's.