Deze vrouwelijke ronde kabelschoenen zijn vervaardigd uit elektrolytisch vertind koper, wat zorgt voor uitstekende elektrische geleiding en corrosiebestendigheid. De PVC-isolatie biedt extra bescherming en duurzaamheid.
Deze kabelschoenen zijn ideaal voor het verbinden van draden met een aderdikte tussen 1,5 en 2,5 mm² (AWG 16-14). Ze zijn geschikt voor toepassingen tot 25 ampère, afhankelijk van de specifieke omstandigheden en installatie.
Dankzij het ontwerp met een diameter van 4,0 mm en een lengte van 25 mm zijn deze kabelschoenen eenvoudig te installeren met behulp van een geschikte krimptang. De volledig geïsoleerde constructie zorgt voor extra veiligheid tijdens de installatie en het gebruik.
Deze kabelschoenen zijn geschikt voor diverse elektrische toepassingen, zowel in de automotive sector als in andere industriële en huishoudelijke installaties. Ze bieden een betrouwbare en veilige verbinding voor uiteenlopende projecten.
Schrijf je in op onze nieuwsbrief