loader
SINATEC KABELSCHOEN VORK ROOD M5 (5 STUKS)
SIN BL-SC1205R

Rode geïsoleerde vorkkabelschoen voor M5 bouten, geschikt voor 0,5-1,5 mm² draden.

2,88
Levering in 7 dagen.

Heb je een vraag over Sinatec kabelschoen vork rood M5 (5 stuks) ?

Kabelschoen Vork Rood M5 (5st)

Betrouwbare elektrische verbindingen

De Sinatec kabelschoen vork rood M5 is ontworpen om een veilige en efficiënte elektrische verbinding te garanderen. Met een draadbereik van 0,5 tot 1,5 mm² is deze kabelschoen ideaal voor diverse toepassingen in de automotive sector.

Hoogwaardige materialen

Deze kabelschoen is vervaardigd uit vertind koper, wat zorgt voor uitstekende geleidbaarheid en corrosiebestendigheid. De rode PVC-isolatie biedt extra bescherming en maakt het eenvoudig om de juiste maat te identificeren.

Eenvoudige installatie

Dankzij het vorkontwerp is de installatie snel en eenvoudig. Je kunt de kabelschoen gemakkelijk onder een M5 bout plaatsen zonder de bout volledig te verwijderen, wat tijd bespaart tijdens montagewerkzaamheden.

Specificaties

  • Kleur: rood
  • Draadbereik: 0,5-1,5 mm²
  • Boutmaat: M5
  • Aantal stuks per verpakking: 5

Toepassingen

Deze kabelschoenen zijn geschikt voor diverse elektrische installaties in auto's, zoals het aansluiten van bedrading op relais, zekeringkasten en andere componenten. Ze zorgen voor een betrouwbare verbinding die bestand is tegen trillingen en temperatuurschommelingen.

Voordelen

  • Snelle en eenvoudige installatie
  • Duurzame materialen voor langdurig gebruik
  • Geschikt voor diverse draadgroottes
  • Betrouwbare elektrische verbindingen

Specificaties

Referentie
SIN BL-SC1205R
EAN
8718953029635