De Sinatec PVC kabelschoen vork geel M6 (6,4 mm) is ontworpen om stevige en veilige elektrische verbindingen in voertuigen te garanderen. Dankzij de vorkvorm is het eenvoudig om draden aan te sluiten op schroefklemmen, wat zorgt voor een efficiënte installatie.
Deze gele kabelschoen is ideaal voor draden met een doorsnede van 4 tot 6 mm². De kleurcodering helpt bij het snel identificeren van de juiste maat, wat vooral handig is bij complexe bedrading.
Met het Easy Entry-systeem wordt het invoeren van de draad vergemakkelijkt, wat tijd bespaart en zorgt voor een nauwkeurige aansluiting. Gebruik een geschikte krimptang om de kabelschoen stevig op de draad te bevestigen.
Deze vorkkabelschoenen zijn ideaal voor diverse toepassingen in de automotive sector, zoals:
Met de Sinatec PVC kabelschoen vork geel M6 (6,4 mm) zorg je voor betrouwbare en duurzame elektrische verbindingen in jouw voertuig.
Schrijf je in op onze nieuwsbrief