De PVC kabelschoen 940 man rood 2,8x0,8 mm is ontworpen voor het realiseren van veilige en betrouwbare elektrische verbindingen in auto's. Dankzij de geïsoleerde constructie biedt deze vlaksteker bescherming tegen kortsluiting en andere elektrische storingen.
Deze kabelschoen is vervaardigd uit elektrisch vertind koper, wat zorgt voor een uitstekende elektrische geleiding en corrosiebestendigheid. De PVC-isolatie biedt extra bescherming en verlengt de levensduur van de verbinding.
Het 'Easy Entry'-systeem maakt het eenvoudig om draden in te brengen, wat resulteert in een snelle en nauwkeurige installatie. Dit systeem vermindert de kans op fouten en zorgt voor een stevige verbinding.
De kabelschoenen worden geleverd in verpakkingen van 50 stuks, ideaal voor zowel professionele monteurs als doe-het-zelvers. Ze zijn direct uit voorraad leverbaar, zodat je snel aan de slag kunt met je elektrische projecten.
Deze vlaksteker is geschikt voor diverse toepassingen binnen de automotive sector, waaronder:
De rode kleurcode geeft aan dat deze kabelschoen geschikt is voor kabels met een doorsnede van 0,5 tot 1,5 mm². Dit maakt het eenvoudig om de juiste maat te kiezen voor je specifieke toepassing.
Deze kabelschoenen voldoen aan de RoHS-richtlijnen, wat betekent dat ze vrij zijn van schadelijke stoffen en veilig zijn voor gebruik in diverse omgevingen. De hoge bestendigheid tegen chemicaliën, oliën, koude en hitte maakt ze geschikt voor bijna alle industrieën en projecten.
Rode piggyback kabelschoenen van 6,3 mm voor draden van 0,5-1,5 mm², verpakt per 50 stuks.
Blauwe PVC-geïsoleerde mannelijke kabelschoenen van 6,3x0,8 mm, geschikt voor 1,5-2,5 mm² draden. Verpakt per 5 stuks.
Hoogwaardige rode PVC geïsoleerde mannelijke kabelschoenen (6,3x0,8 mm) voor betrouwbare elektrische verbindingen.
Volledig geïsoleerde rode nylon male kabelschoenen van 6,3x0,8 mm, geschikt voor 0,5-1,5 mm² kabels, verpakt per 50 stuks.
Betrouwbare rode PVC kabelschoenen voor veilige elektrische verbindingen in voertuigen.