De PVC isolatiekous met een binnendiameter van 7.0mm biedt een effectieve oplossing voor het isoleren en beschermen van elektrische bedrading in auto's. Dankzij de flexibele eigenschappen is deze kous eenvoudig te installeren en past hij zich moeiteloos aan diverse kabelconfiguraties aan.
Deze isolatiekous is ideaal voor:
Deze isolatiekous is geschikt voor gebruik in:
Naast de 7.0mm variant zijn er ook andere diameters beschikbaar, variërend van 2.0mm tot 40.0mm, zodat je altijd de juiste maat voor jouw specifieke toepassing kunt vinden.
Deze PVC isolatiekous voldoet aan de RoHS-richtlijnen en is halogeenvrij, wat betekent dat hij geen schadelijke stoffen bevat en veilig is voor gebruik in diverse toepassingen.
De PVC isolatiekous zwart 7.0mm wordt geleverd op rollen van 50 meter, ideaal voor zowel kleine als grote projecten. Voor specifieke behoeften zijn ook andere lengtes en diameters beschikbaar.
Flexibele zwarte PVC isolatiekous van 6 mm voor veilige kabelisolatie in auto's.
Flexibele, halogeenvrije PVC-isolatiekous van 3.5mm voor veilige kabelisolatie in auto-elektronica.
Flexibele PVC isolatiekous van 10 mm voor veilige kabelisolatie in auto-elektronica.
Zwarte PVC-isolatiekous van 13,0 mm voor betrouwbare bescherming van auto-elektrische bedrading.
Flexibele, halogeenvrije PVC-isolatiekous van 19 mm voor optimale bescherming van auto-elektrische bedrading.