Een glaszekering is essentieel voor het beschermen van de bedrading in je voertuig tegen overbelasting en kortsluiting. Deze zekeringen voorkomen schade aan elektrische componenten door de stroomkring te onderbreken bij een te hoge stroomsterkte.
Deze glaszekeringen zijn geschikt voor diverse toepassingen, waaronder:
Dankzij de standaardafmetingen van 6,35 x 32 mm zijn deze zekeringen eenvoudig te installeren en te vervangen. Ze passen in de meeste zekeringhouders en zijn transparant, waardoor je snel kunt zien of een zekering is doorgebrand.
Deze glaszekeringen zijn vervaardigd met hoogwaardige materialen, wat zorgt voor een betrouwbare werking en een lange levensduur. De vernikkelde eindkappen bieden een goede geleiding en weerstand tegen corrosie.
Het is belangrijk om altijd de juiste waarde van de zekering te gebruiken die door de fabrikant van je voertuig of apparaat wordt aanbevolen. Het gebruik van een onjuiste zekering kan leiden tot schade aan het elektrische systeem.
Deze glaszekeringen worden geleverd in sets van 5 stuks, zodat je altijd reservezekeringen bij de hand hebt voor onderhoud of noodgevallen.
Schrijf je in op onze nieuwsbrief