Gesloten op maandag 10 november
loader
JAPOTO SB ZEKERING TYPE-J 32VDC 50A MICRO (25 STUKS)
SIN-L050JMS-BULK

Betrouwbare 50A microzekering voor optimale bescherming van elektrische circuits in diverse voertuigen.

111,22
Levering in 7 dagen.

Heb je een vraag over Japoto SB zekering type-J 32VDC 50A micro (25 stuks) ?

JAPOTO SB ZEKERING TYPE-J 32VDC 50A MICRO (25ST)

Betrouwbare bescherming voor je elektrische systemen

De Japoto SB zekering type-J 32VDC 50A micro biedt een effectieve beveiliging tegen overbelasting in elektrische circuits. Met een nominale stroom van 50 ampère en een maximale spanning van 32 volt DC is deze zekering geschikt voor diverse toepassingen in voertuigen.

Compact en efficiënt ontwerp

Dankzij het microformaat past deze zekering moeiteloos in beperkte ruimtes, zonder in te boeten op prestaties. De gestandaardiseerde afmetingen zorgen voor een eenvoudige installatie en compatibiliteit met verschillende zekeringhouders.

Veelzijdig inzetbaar

Deze type-J zekering wordt gebruikt in Japanse, Europese, Amerikaanse en Koreaanse voertuigen. Of het nu gaat om auto's, vrachtwagens of andere voertuigen, deze zekering biedt de nodige bescherming voor je elektrische systemen.

Specificaties

  • Nominale stroom: 50A
  • Maximale spanning: 32V DC
  • Type: J
  • Kleur: Rood
  • Afmetingen: 14,1 x 12 x 27,2 mm

Verpakking en beschikbaarheid

Deze zekering wordt geleverd in een set van 25 stuks, ideaal voor zowel professionele garages als doe-het-zelvers die meerdere zekeringen nodig hebben.

Specificaties

Referentie
SIN-L050JMS-BULK

Blijf op de hoogte van de laatste nieuwtjes en promoties!

Schrijf je in op onze nieuwsbrief