De SINATEC Jap Zekering Type J 20A biedt een betrouwbare oplossing voor het beschermen van de elektrische circuits in je auto. Met een nominale stroomsterkte van 20 ampère voorkomt deze zekering schade door overbelasting of kortsluiting.
Deze JAP-J zekering voldoet aan de JASO D612-norm en andere internationale standaarden, wat garant staat voor hoge kwaliteit en betrouwbaarheid.
Dankzij de transparante behuizing kun je eenvoudig controleren of de zekering is doorgebrand, zonder deze te hoeven verwijderen. Dit bespaart tijd en moeite bij het onderhoud van je voertuig.
De behuizing van de zekering is ontworpen om bestand te zijn tegen hoge temperaturen, wat zorgt voor een langere levensduur en betrouwbare prestaties, zelfs onder zware omstandigheden.
Met een slow blow karakteristiek is deze zekering ideaal voor circuits met gevoelige elektronische componenten, omdat het kortstondige stroompieken toelaat zonder direct door te branden.
Deze zekering is geschikt voor diverse toepassingen in auto's, waaronder:
Met de SINATEC Jap Zekering Type J 20A ben je verzekerd van een hoogwaardige en betrouwbare bescherming voor de elektrische systemen in je voertuig.
Betrouwbare 30A AS-type Japanse zekering voor optimale bescherming van elektrische circuits in auto's.
Betrouwbare 20A microzekeringen voor optimale bescherming van elektrische circuits in auto's.
Betrouwbare 30A JAP-D zekering voor optimale bescherming van elektrische circuits in auto's.
Betrouwbare 100A JAP-B zekering voor optimale bescherming van elektrische systemen in auto's.
Betrouwbare 30A JAP-F zekering voor optimale bescherming van elektrische circuits in auto's.