De SINATEC Jap zekering Type J 50A biedt een effectieve bescherming tegen overbelasting in elektrische circuits. Met een nominale stroomsterkte van 50 ampère en een maximale spanning van 32 volt is deze zekering geschikt voor diverse toepassingen in auto's.
Deze zekering voldoet aan de JASO D612-norm en andere internationale standaarden, wat garant staat voor een hoge kwaliteit en betrouwbaarheid. De robuuste, kleurgecodeerde behuizing maakt het eenvoudig om de juiste zekering te identificeren en te installeren.
Dankzij de transparante bovenzijde van de behuizing kun je snel en eenvoudig controleren of de zekering nog intact is. Dit bespaart tijd bij onderhoud en voorkomt onnodige vervangingen.
De SINATEC Jap zekering Type J 50A is ontworpen voor gebruik in Japanse, Europese, Amerikaanse en Koreaanse automerken. Dit maakt het een veelzijdige keuze voor verschillende voertuigen.
Met de SINATEC Jap zekering Type J 50A kies je voor een betrouwbare en efficiënte oplossing om jouw elektrische systemen te beschermen tegen overbelasting.
Betrouwbare 50A Jap B-zekering met trage onderbrekingskarakteristiek voor optimale bescherming van elektrische systemen.
Betrouwbare 40A microzekering voor optimale bescherming van elektrische circuits in diverse voertuigen.
Set van 5 Sinatec JAP-J 20A zekeringen, geschikt voor diverse automerken en voorzien van trage onderbrekingskarakteristiek.
Compacte 60A JAP-JLP zekering met trage onderbrekingskarakteristiek, geschikt voor diverse automerken.
Set van 5 trage JAP-JLP 40A zekeringen, geschikt voor diverse voertuigen.