loader
SINATEC ZEKERING TYPE JAP-CS 140A (5 STUKS)
SIN-SL140CS

Betrouwbare 140A JAP-CS zekeringen van Sinatec, geschikt voor diverse toepassingen.

27,03
In voorraad. Wordt vandaag verzonden.

Heb je een vraag over Sinatec zekering type JAP-CS 140A (5 stuks) ?

ZEKERING TYPE JAP-CS 140A (5ST)

Betrouwbare bescherming voor elektrische systemen

De Sinatec zekering type JAP-CS 140A biedt een effectieve bescherming voor je elektrische systemen. Met een nominale stroomsterkte van 140 ampère is deze zekering ideaal voor toepassingen die een hoge stroomcapaciteit vereisen.

Kenmerken van de JAP-CS 140A zekering

  • Nominale stroomsterkte: 140A
  • Type: JAP-CS
  • Aantal in verpakking: 5 stuks

Toepassingen en compatibiliteit

Deze zekeringen zijn geschikt voor diverse elektrische systemen en toepassingen waar een betrouwbare stroomonderbreking noodzakelijk is. Ze voldoen aan de JASO D612 standaard en andere internationale normen, wat hun brede inzetbaarheid garandeert.

Duurzaam ontwerp

De behuizing van de JAP-CS 140A zekering is ontworpen om bestand te zijn tegen hoge temperaturen. De transparante bovenzijde maakt het eenvoudig om het zekeringselement te inspecteren, terwijl de robuuste gekleurde behuizing het onderscheid in amperage aangeeft.

Specificaties

  • Maximale spanning: 32V
  • Onderbrekingskarakteristiek: Trage onderbreking (slow blow)
  • Behuizing: Hittebestendig met transparante inspectieopening

Voordelen van de Sinatec JAP-CS 140A zekering

  • Hoge betrouwbaarheid: Voldoet aan internationale standaarden voor optimale prestaties.
  • Eenvoudige inspectie: Transparante bovenzijde voor snelle controle van het zekeringselement.
  • Hittebestendige behuizing: Ontworpen om hoge temperaturen te weerstaan, wat de levensduur verlengt.

Met de Sinatec JAP-CS 140A zekeringen ben je verzekerd van een betrouwbare bescherming voor je elektrische systemen, geschikt voor diverse toepassingen en eenvoudig te inspecteren dankzij het doordachte ontwerp.

Specificaties

Referentie
SIN-SL140CS