De Sinatec zekering type JAP-F 30A biedt een betrouwbare oplossing voor het beschermen van de elektrische circuits in jouw auto. Met een nominale stroom van 30 ampère is deze zekering ideaal voor toepassingen die een hogere stroomsterkte vereisen.
Deze JAP-F zekering is ontworpen volgens de JASO D612 norm, wat betekent dat ze compatibel is met een breed scala aan Japanse, Europese, Amerikaanse en Koreaanse voertuigen. Of je nu een professionele monteur bent of een doe-het-zelver, deze zekering is eenvoudig te installeren en te vervangen.
De behuizing van de zekering is vervaardigd uit zelfdovend materiaal, wat bijdraagt aan de veiligheid in geval van oververhitting. Bovendien is de behuizing bestand tegen hoge temperaturen, waardoor de zekering betrouwbaar blijft onder diverse omstandigheden.
Dankzij de transparante bovenzijde van de zekering kun je eenvoudig visueel controleren of het smeltelement intact is. Dit maakt het onderhoud en de diagnose van elektrische problemen in jouw voertuig efficiënter.
Met de Sinatec zekering type JAP-F 30A ben je verzekerd van een hoogwaardige component die de elektrische systemen van jouw voertuig effectief beschermt.
Schrijf je in op onze nieuwsbrief