De JAP-JLP 30A zekeringen bieden een betrouwbare bescherming voor de elektrische systemen van jouw auto. Deze zekeringen zijn ontworpen om overbelasting en kortsluiting effectief te voorkomen, waardoor de veiligheid en prestaties van jouw voertuig gewaarborgd blijven.
Als opvolger van de traditionele J-case zekeringen, zijn de JAP-JLP zekeringen compacter en efficiënter. Dit maakt ze ideaal voor moderne voertuigen waar ruimtebesparing essentieel is. De gekleurde behuizing, in dit geval roze voor de 30A variant, zorgt voor een eenvoudige identificatie van het amperage.
Deze zekeringen voldoen aan de JASO D612 norm en andere internationale standaarden, wat hun betrouwbaarheid en compatibiliteit met diverse voertuigen garandeert. Ze zijn geschikt voor gebruik in Japanse, Europese, Amerikaanse en Koreaanse auto's.
De behuizing van de JAP-JLP zekeringen is vervaardigd uit zelfdovend materiaal dat bestand is tegen hoge temperaturen. Dit verhoogt de duurzaamheid en veiligheid, zelfs onder zware omstandigheden.
Dankzij de transparante bovenzijde van de zekering is het mogelijk om het zekeringselement visueel te inspecteren zonder de zekering te verwijderen. Dit vergemakkelijkt het onderhoud en de controle van het elektrische systeem van jouw auto.
De JAP-JLP 30A zekeringen hebben een trage onderbrekingskarakteristiek, ook wel 'slow blow' genoemd. Dit betekent dat ze bestand zijn tegen kortstondige stroompieken, wat voorkomt dat de zekering onnodig doorslaat bij tijdelijke overbelasting.
Deze set bevat 5 stuks JAP-JLP 30A zekeringen, zodat je altijd reservezekeringen bij de hand hebt voor onderhoud of vervanging.
Met de JAP-JLP 30A zekeringen ben je verzekerd van een betrouwbare en duurzame oplossing voor de bescherming van de elektrische systemen in jouw voertuig.
Betrouwbare 50A slow-blow zekering voor diverse automerken, met transparante behuizing voor eenvoudige inspectie.
Zekering Type CS 60A van SINATEC biedt betrouwbare bescherming tegen overbelasting in elektrische systemen.
Betrouwbare 25A microzekeringen voor optimale bescherming van elektrische circuits in auto's.
Trage 70A JAP-CS zekeringen, geschikt voor diverse voertuigen, voldoen aan JASO D612 norm.
Betrouwbare 120A JAP-CS zekeringen van Sinatec, geschikt voor diverse voertuigen.