De SINATEC Mega Zekering 225A biedt een robuuste oplossing voor het beschermen van elektrische circuits in voertuigen en andere toepassingen. Met een nominale stroomsterkte van 225 ampère is deze zekering ideaal voor systemen die hoge stroomsterktes vereisen.
Deze mega schroefzekering is vervaardigd met een hittebestendige, gekleurde kunststofbehuizing die voldoet aan de ISO 8820-5 en JASO D612 standaarden. Dit garandeert een hoge mate van veiligheid en betrouwbaarheid in diverse toepassingen.
De SINATEC Mega Zekering 225A is geschikt voor een breed scala aan toepassingen, waaronder:
Dankzij de standaardafmetingen en het ontwerp met schroefbevestiging is de installatie van deze zekering eenvoudig en snel uit te voeren. De M8 boutgaten zorgen voor een stevige en veilige bevestiging.
SINATEC staat bekend om zijn hoogwaardige elektrische componenten die voldoen aan strenge kwaliteitsnormen. Door te kiezen voor de SINATEC Mega Zekering 225A ben je verzekerd van een betrouwbare en duurzame oplossing voor de bescherming van je elektrische systemen.
Schrijf je in op onze nieuwsbrief