De FACOM 20x22 steeksleutel is speciaal ontworpen voor situaties waar standaard sleutels tekortschieten. Dankzij de extra platte koppen en de 15° gebogen uiteinden kun je moeren en bouten bereiken op plaatsen met beperkte ruimte, zoals bij remklauwen en contramoeren van hydraulische slangen.
Deze steeksleutel is vervaardigd uit duurzaam chroom-vanadiumstaal, wat zorgt voor een lange levensduur en betrouwbaarheid. De verchroomde, satijnglanzende afwerking biedt niet alleen een professionele uitstraling, maar beschermt ook tegen corrosie en slijtage.
Deze steeksleutel is ideaal voor werkzaamheden aan remklauwen en het vast- of losdraaien van contramoeren op hydraulische slangen. De platte koppen en de hoek van 15° maken het mogelijk om efficiënt te werken in krappe ruimtes.
De FACOM 20x22 steeksleutel voldoet aan de volgende normen:
Dunne steeksleutel met 15° gebogen kop voor moeilijk bereikbare plaatsen.
Dunne steeksleutel met 15° gebogen koppen voor moeilijk bereikbare plaatsen.
Deze 10-delige extra dunne steeksleutelset van CUSTOR biedt precisie en toegankelijkheid in krappe ruimtes. Gemaakt van chroom-vanadiumstaal en geleverd in een handige kunststof module.
Duurzame Custor steeksleutel 16x17mm van chroom-vanadiumstaal voor nauwkeurig sleutelwerk.
Duurzame steeksleutel van 30x32 mm, vervaardigd uit hoogwaardig chroom-vanadiumstaal voor optimale prestaties.