1/2" Adaptie- en verlengstukken voor krachtdoppen
Bestel hier eenvoudig een verlengstuk, kniestuk of adapter met een aandrijfvierkant van 1/2" (12,5mm). Met behulp van een adapter kan je heel eenvoudig een grotere of kleine dop gebruiken om jouw slagmoersleutel. Dankzij een verlengstuk of kniegewricht kom je eenvoudiger op plaatsen die anders moeilijk bereikbaar zijn.
Onderstaande doppen zijn vervaardigd uit Chromemolybdenum en daardoor extra sterk. Deze losse krachtdoppen zijn uitermate geschikt voor gebruik op een slagmoersleutel (op accu en pneumatisch).

DELTACH 1/2" adapter voor krachtdoppen naar 3/4"
Robuuste DELTACH adapter van 1/2" naar 3/4" voor krachtdoppen, vervaardigd uit chroom-molybdeen en geschikt voor slagmoersleutels.

DELTACH 1/2" adapter voor krachtdoppen naar 3/8"
Robuuste DELTACH adapter van 1/2" naar 3/8" voor krachtdoppen, vervaardigd uit chroom-molybdeen voor duurzaamheid en geschikt voor slagmoersleutels.

DELTACH 1/2" verlengstuk voor krachtdoppen 125mm lang
Robuust 1/2" verlengstuk van 125 mm voor krachtdoppen, vervaardigd uit chroom-molybdeenstaal voor duurzaamheid en geschikt voor slagmoersleutels.

DELTACH 1/2" verlengstuk voor krachtdoppen 75mm lang
Robuust 1/2" verlengstuk van 75 mm voor krachtdoppen, vervaardigd uit chroom-molybdeenstaal, geschikt voor slagmoersleutels.

DELTACH 1/2" kniestuk voor krachtdoppen, 70 mm
Robuust 1/2" kniestuk van DELTACH voor krachtdoppen, ideaal voor moeilijk bereikbare plekken.